Adblue Çözümleri

Adblue Çözümleri

AdBlue Nedir?

AdBlue sisteminin aracınızın yakıt tüketimini azaltmadığını belirtmek gerekiyor. Çözeltinin amacı aracınızın yakıt tasarrufuna katkı sağlamak değil, aracınızın egzoz emisyon salınımını düşürmektir. Egzoz Sitemine karıştırılan bu çözelti zararlı Azotoksit (NOx) gazlarını parçalayarak nitrojen ve su buharına dönüşmesini sağlamayı ve zehirli gaz salınımını azaltmayı hedeflemektedir.

AdBlue Arıza Lambası Yandı Ne Yapmalıyım?

AdBlue tankının doluluğu kontrol edilerek çözeltinin bitmesi durumunda tamamlanması gereklidir. Ancak tank dolu olduğu halde uyarı devam ediyorsa AdBlue sisteminde ya da SCR sisteminde bir arıza meydana gelmiştir. Aracınızı servisinizde kontrol ettirm

AdBlue Sisteminin Onarım Maliyeti Nedir?

Aracınızın marka ve modeline bağlı olarak değişmekle birlikte AdBlue sisteminin değişim maliyeti oldukça yüksektir. Ortalama olarak 4.000 TL – 14.000 TL arasında bir maaliyet çıkmaktadır.

Maliyetler yüksek olduğundan dolayı AdBlue sistemini iptal ettirmek daha uygun olabiliyor. AdBlue iptali aracınıza her hangi bir arıza veya sorun çıkarmaz. Aksine sizi büyük dertlerden kurtarır.

Mubi Egzoz olarak AdBlue iptalini garantili bir şekilde gideriyor ve ömür boyu garanti sunuyoruz.

 

AdBlue iptali sonrası muayeneden geçebilir miyim?

AdBlue iptali sonrası muayenede her hangi bir problem yaşamazsınız %100 garanti veriyoruz.

“Not: Bu işlem aracınız için bir kez yapılıp ömür boyu sorunsuz kullanmanızı sağlamaktadır.”

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.